• Burgery

  Club Burger

  Toto je první burger, který jsme vymysleli. Recepturu jsme ladili přes rok a než jsme ho nabídli poprvé veřejně v našem Burger Clubu.

  Spicy Bastard

  Tento burger je určen pro milovníky pálivého jídla. Má 5 stupňů pálivosti a ty, co by si chtěli dát stupeň 3 nebo více bychom chtěli varovat. Látka, která způsobuje pálivost, se nazývá kapsaicin a Scovilleova stupnice pálivosti měří obsah kapsicinu v jednotkách SHU. Například známá omáčka Tabasco má okolo 5000 SHU. Podobnou pálivost má i náš první stupeň Spicy Bastarda. Druhý má okolo 15 – 20 tisíc SHU, třetí okolo 100 – 150 tisíc, čtvrtý má okolo 250 000 SHU a poslední, pátý má hodnotu 750 000 SHU! Stupeň 3 a více je opravdu jen pro ty, kteří vědí, co dělají.

  Lichtenstein Burger

  Název tohoto burgeru odkazuje na jméno Roye Lichtensteina, známého pop artového umělce tvořícího v Americe v druhé polovině 20.stol jehož tvorba se stala předlohou pro výzdobu našeho původního Burger Clubu. Liechtenstein je jméno šlechtického rodu, který se zasloužil o podobu Lednice, kde jsme začínali. Chtěli jsme vzdát hold tomuto výjimečnému jménu a vytvořili jsme výjimečný hamburger.

  Vege Burger

  Ne každý má rád maso. Že maso v burgeru prostě musí být? Omyl. I zapřisáhlí masožrouti se shodli na tom, že tento burger je skvělý a pravidelně si jej u nás dávají. Neopakovatelnou chuť mu dodává grilovaná a předtím pečlivě marinovaná houba. Jestli jste jej nikdy neměli, ochutnejte ho!

  Little Jimmy

  Pro ty, co nemají velký hlad, tu máme klasiku. I tak ale obsahuje 100gr. masa a na porovnání je větší, než známý burger jednoho světového řetězce, který má v názvu „Big“ ☺.

  Chicken Burger

  Tisíc lidí, tisíc chutí. Dobře marinované kuřecí maso v bulce se zeleninou je navíc skvělá kombinace. 

  Royal Double Burger

  Královský dvojitý burger. Obsahuje dva plátky grilovaného masa, celkem je toho 300 gramů. Navíc dva plátky cheddaru. Opravdu intenzivní chuť pro pravé labužníky. 

  The Beast („Bestie“)

  Největší a nejnadupanější burger u nás. Bestie proto, že je bestiálně velký a bestiálně dobrý. Najdete v něm skoro všechno, na co si vzpomenete, ale hlavně maso! Až ho budete jíst, budete litovat, že nás pánbůh neobdařil vysazovací čelistí, jako mají hadi a čtyřmi žaludky, jako mají krávy… 

  Kingslayer

  Pumpkin

 • Burger měsíce

  Každý měsíc pro vás připravujeme speciální zcela nový burger. Sledujte náš Facebook.

  Burgrs01 1

 • Tortilly a saláty

  Club tortilla

  Club tortilla je obdobou našeho club burgeru. Obsahuje stejné maso a vy si tak můžete porovnat, která varianta je pro vás zajímavější.

  Chicken tortilla

  Tortilla a kuřecí maso jsou jako muž a žena, kteří dohromady tvoří dokonalý pár. Doplněné o šťavnatou zeleninu… Hmmm

  Vegetarian tortilla

  Hromada čerstvé zeleniny ve výborné tortille. Sušená rajčata a grilovaná houba hrají v tomto koncertu chutí první housle.

  Vegetarian (obědový salát)

  Deluxe (obědový salát)

BURGR'S CLUB LEDNICE

21. dubna 694, 691 44 Lednice (okres Břeclav)
+420 776 416 518
info@burgrsclub.cz

Otevřeno: 12:00 až 22:00