Jak jsme začínali

Jsme tým přátel, které spojuje nejen vášeň k dobrému jídlu. V roce 2013 jsme začínali na našich zahradních párty a akcích pro studenty z místní vysoké školy. Už tehdy jsme donekonečna ladili chuť každého našeho burgru tak, abychom byli sami maximálně spokojeni. Protože jsme se chtěli o tuto slast podělit se všemi, nakonec jsme založili Burger Club jako malé rodinné bistro v zapadlé uličce v Lednici.

Přátelský přístup

Začínali jsme jako naprostí amatéři, a i když jsme se určitě profesionálně posunuli, neusínáme na vavřínech. Protože moc dobře víme, že je stále co zlepšovat. Snažíme se ale vždy našim zákazníkům nabízet to nejlepší a přistupovat ke každému jako k našim nejlepším přátelům. Chceme, abyste se u nás cítili jako doma a mohli se nám vždy svěřit s každým vaším přáním a připomínkou.

Skvělé suroviny

Do našich burgrů dáváme i kus našeho srdce a chceme nabízet to nejlepší. Proto používáme pouze kvalitní a čerstvé suroviny: Máme vlastního řezníka, který nám dodává prvotřídní maso. Máme vlastního pekaře, který nám peče speciální bulky podle našeho receptu. Každý den kupujeme čerstvou zeleninu. Pořád budeme vymýšlet něco nového a přinášet vám nové gastronomické zážitky. Každý měsíc u nás najdete nový speciální burger.

Změna konceptu

Máme obrovské plány. Kromě kvalitních burgrů chceme našim zákazníkům přinášet i něco navíc. Pomalu k našemu ideálu směřujeme, ale víme, že jsme ještě pořád hrozně daleko. Skvělé je ale to, že jdeme za svým cílem a že nás to baví. Uzavření původního malého bistra, přesun do nových prostor na začátku roku 2017 a s tím i spojená úprava názvu byla jen jedním z mnoha kroků na naší cestě.

Burgr's Club

Jsme pyšní na naše burgery a vděční za každou pochvalu od vás. Našim cílem je přinášet vám radost a udělat každou vaši návštěvu skvělým zážitkem. Protože to dělá šťastnými i nás.